ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شهرک صنعتی چهاردانگه از شهرک‌های صنعتی نزدیک تهران است. مراکز صنعتی کوچک و بزرگ فراوانی در این شهرک فعالیت دارند. همه این مراکز صنعتی یا مجهز به دوربین‌های مداربسته هستند و یا قصد نصب و استفاده از آن را دارند. ما در حامی پی سی به هر دودسته از این عزیزان خدمات دوربین مداربسته ارائه می‌کنیم.

ما برای مراکز صنعتی در شهرک صنعتی چهاردانگه که مجهز به دوربین مداربسته هستند، خدمات تعمیر، سرویس، عیب‌یابی و انتقال تصویر بر روی گوشی را انجام می‌دهیم. ما برای دوستانی که قصد نصب دوربین مداربسته دارند نیز پک‌های متنوعی را در نظر گرفته‌ایم. ما انواع دوربین‌های مداربسته AHD، دوربین‌های IP و دوربین‌های تکی را برای این عزیزان عرضه می‌کنیم.

انتقال تصویر دوربین مداربسته در چهاردانگه

انجام انتقال تصویر دوربین مداربسته تخصص ماست. همه دوربین‌های مداربسته قابلیت انتقال تصویر بر روی گوشی یا کامپیوتر را دارند. ما قادر به انجام انتقال تصویر هر نوع دوربین مداربسته با هر برندی هستیم. تجربه ۱۰ ساله ما در انتقال تصویر دوربین مداربسته ما را به یکی از متبحرترین مراکز انتقال تصویر دوربین مداربسته بدل کرده است.

ما انتقال تصویر دوربین مداربسته را در چهاردانگه و شهرک صنعتی چهاردانگه با سرعت‌بالا و دقت عالی انجام می‌دهیم. ما به انواع روش‌های انتقال تصویر دوربین مداربسته ازجمله انتقال تصویر با روش‌های IP، P۲P و DNS تسلط داریم.ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در روزهای اخیر شاهد اختلالات گسترده در اینترنت بوده‌ایم. واضح است که اختلال در اینترنت می‌تواند باعث قطع شدن انتقال تصویر شود.

می‌دانیم که انتقال تصویر به دو صورت IP و P2P انجام می‌شود. در اختلالات اخیر کاربرانی که از انتقال تصویر P2P استفاده می‌کنند بیش از کاربرانی که از IP استفاده می‌کنند با اختلال مواجه بوده‌اند.

امیدواریم که این اختلالات هرچه زودتر برطرف شود.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ما در حامی پی سی خریدوفروش کامپیوتر و لوازم جانبی آن را در اسلامشهر و چهاردانگه انجام می‌دهیم. بسیاری از افراد کامپیوتر و لوازم جانبی کارکرده و بلااستفاده‌ای دارند که تصمیم به فروش آن دارد؛ لوازمی همچون لپ‌تاپ، کیس، مانیتور، پرینتر یا حتی قطعاتی نظیر مادربرد، کارت گرافیک، هارد و... .

ما لوازم کامپیوتر کارکرده شمارا باقیمت مناسب خریداری می‌کنیم. پرداخت به‌صورت نقدی در محل مشتری انجامی می‌شود.

درفروش کامپیوتر نیز ما بر اساس نیاز و بودجه شما کامپیوتر نو یا دست‌دومی به شما پیشنهاد می‌کنیم.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تهران پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایران است؛ در سال‌های اخیر استفاده از تجهیزات دوربین مداربسته در تهران روزبه‌روز در حال گسترش بوده است؛ امروزه در تهران کمتر فروشگاه، مغازه یا حتی واحدهای مسکونی هستند که در آن دوربین مداربسته نصب نشده باشد. یکی از مهم‌ترین امکانات دوربین مداربسته امکان نظارت آنلاین است؛ امکان نظارت آنلاین از امور لازم و ضروری برای استفاده‌کنندگان از دوربین مداربسته است؛ این کار با عنوان انتقال تصویر دوربین مداربسته انجام می‌شود.

ما خدمات انتقال تصویر دوربین مداربسته در تهران را انجام می‌دهیم. ما به کلیه روش‌های انتقال تصویر دوربین مداربسته مسلط هستیم. لازم به ذکر است که انتقال تصویر دوربین مداربسته به سه روش انتقال تصویر با روش p2p، انتقال تصویر به روش ip و انتقال تصویر با روش ddns انجام می‌شود؛ همچنین انجام انتقال تصویر در بیشتر موارد در بستر اینترنت موردنیاز است؛ بااین‌حال در مواردی نیز مشتریان نیاز به انجام انتقال تصویر در بستر شبکه‌های محلی و لوکال دارند.

انتقال تصویر با مشاوره از راه دور

امروزه مشاوره و خدمات از راه دور درزمینهٔ IT روزبه‌روز در حال گسترش است؛ با توجه به اینکه خدمات انتقال تصویر نیز به‌نوعی خدمات نرم‌افزاری هستند، می‌توان این امور را به‌صورت مشاوره از راه دور انجام داد؛ خوشبختانه امروزه بستر لازم برای امور مشاوره و انجام امور نرم‌افزاری از راه دور کاملاً حیا است؛ شبکه‌های پیام‌رسان امکانات تماس تصویری آنلاین را ایجاد کرده‌اند؛ تماس‌گیرنده به‌راحتی با تماس تلفنی می‌تواند مشاوره‌های تصویری دریافت کرده و امور لازم را انجام دهد؛ همچنین با نصب یک نرم‌افزار نظیر anydesk کارشناسان ما به سیستم شبکه شما متصل شده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهند.

ما قادر هستیم امور انتقال تصویر شمارا از راه دور مدیریت کرده و تنظیمات و موارد لازم برای انتقال تصویر را انجام دهیم. در صورت نیاز به این خدمات با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه شبکه‌های کامپیوتری نقش بسیار مهمی در زندگی امروز بشر ایفا می‌کند. ارتباطات و تجهیزات تحت شبکه روزبه‌روز درحال‌توسعه و پیشرفت است. در ابتدا بگوییم که شبکه‌های کامپیوتر تنها مختص کامپیوترها نیست و به ارتباطات کلیه تجهیزات تحت شبکه می‌پردازد. درگذشته شبکه‌های کامپیوتری را تنها در شرکت‌ها و کارگاه‌ها، مراکز دولتی و مکان‌هایی ازاین‌دست می‌دیدیم. اما امروزه شبکه‌ها کامپیوتری به منازل انسان نیز راه‌یافته است؛ امروزه در بیشتر خانه‌ها مودم‌های ADSL یا تجهیزات دریافت اینترنت وایرلس وجود دارد؛ تعدادی گوشی و کامپیوتر نیز به این تجهیزات متصل می‌شوند. لوازم‌خانگی باقابلیت اتصال به شبکه و وای فای نیز روزبه‌روز در حال گسترش است. می‌بینیم که در این مورد نیز یک شبکه از تجهیزات تحت شبکه به هم متصل هستند.

با توجه به اهمیت شبکه، نیاز به وجود شرکت‌های مختلف در این زمینه وجود دارد. مجموعه حامی پی سی خدمات راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری را در اسلامشهر، تهران و سراسر کشور انجام می‌دهد. ما با اشراف کامل به همه امور شبکه‌های کامپیوتری امکان ارائه بهترین بسترهای شبکه برای مشتریان راداریم. در زیر خدمات ما درزمینهٔ شبکه‌های کامپیوتری درج‌شده است.

انجام کلیه امور پسیو شبکه شامل کابل‌کشی، داکت کشی، نصب رک و سوئیچ، نصب سرور و...

انجام تنظیمات نرم‌افزاری

نصب انواع سیستم‌عامل‌های شبکه

نصب نرم‌افزارهای مدیریت شبکه

انجام کلیه تنظیمات سرور نظیر Active directory، نصب sql server و

کانفیگ و تنظیمات روترهای سیسکو و میکروتیک

کانفیگ انواع مودم و اکسس پوینت

ارتقاء امنیت شبکه نظیر نصب انواع فایروال و آنتی‌ویروس


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اسلامشهر شهرستان بزرگ و درحال‌توسعه‌ای است. شرکت‌ها و مراکز صنعتی، دروانی و تجاری فراوانی در این شهرستان فعالیت دارند. لزوم ارائه خدمات و سرویس‌دهی در زمینه‌های مختلف IT در این شهرستان به‌وضوح احساس می‌شود؛ بسیاری از مجموعه‌ها تمایل دارند که خدمات تعمیر کامپیوتر آن‌ها در محل خود مجموعه انجام شود. این امر دلایل متعددی دارد؛ کاهش هزینه به دلیل عدم نیاز به جابه‌جایی، عدم اعتماد به برخی تعمیرکاران برای ارسال کامپیوتر برای تعمیر و سرعت در انجام تعمیر، ازجمله دلایل هست که مجموعه‌های مختلف تمایل دارند خدمات تعمیر کامپیوتر آن‌ها در محل انجام شود. از سوی دیگر بسیاری از تعمیرکاران از ترجیح می‌دهند تعمیر کامپیوتر را در محل تعمیرگاه خود انجام دهند و از مشتری می‌خواهند که کامپیوتر خود را برای تعمیر به محل تعمیرگاه ارسال کنند.

ما تعمیرات کامپیوتر در اسلامشهر را در محل مشتری انجام می‌دهیم. تنها کافی است که گوشی را برداشته و تماس بگیرید. ما خدمات متنوعی در زمینه IT در محل مشتری انجام می‌دهیم؛ مهم‌ترین این خدمات تعمیرات کامپیوتر است. در زیر ما خدمات متنوع خود در زمینه تعمیر کامپیوتر را ذکر می‌کنیم.

√تعمیرات سخت‌افزاری کامپیوتر

√تعمیرات نرم‌افزاری کامپیوتر

√عیب‌یابی سیستم

√نصب انواع نرم‌افزارهای کاربردی

√پاک کردن نرم‌افزارهای اضافی

√پارتیشن‌بندی و نصب ویندوز

√ریکاوری اطلاعات

√نصب آنتی‌ویروس

√بهینه‌سازی فضای ذخیره‌سازی

تعمیرکار ON call کامپیوتر در اسلامشهر و چهاردانگه

امروزه On call یا به عبارتی گوش‌به‌زنگ بودن کارشناسان IT بسیار مهم است. در دنیای امروز تقریباً همه مشاغل و خدمات به‌نوعی وابسته به کامپیوتر هستند. در صورت بروز مشکل و ایراد در کامپیوتر یا شبکه کلیه خدمات معلق می‌شوند و مجموعه قادر به ارائه خدمات نخواهد بود. این مورد لزوم داشتن کارشناس IT برای هر مجموعه‌ای را آشکار می‌کنند؛ در سوی دیگر شرکت‌ها و مجموعه‌های کوچک ممکن است قادر به استخدام کارشناس IT نباشند؛ برای این مجموعه‌ها بسیار به‌صرفه است که شخصی به‌عنوان کارشناس به‌صورت نیمه‌وقت اما oncall اقدام به ارائه خدمات نماید.

در اسلامشهر نیز شرکت‌های بزرگ و کوچک فراوانی وجود دارند؛ بسیاری از این شرکت‌ها کارشناس IT متخصصی ندارند؛ و نیاز دارند که شخصی امور IT آن‌ها را انجام دهد.

مجموعه hamipc خدمات oncall در حوزه IT انجام می‌دهد. خدمات oncall ما در شهرستان اسلامشهر، چهاردانگه و شهر تهران هست. مشتریان عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم‌های کامپیوتری یا شبکه می‌توانند با شماره‌های موجد در سایت تماس حاصل نموده و از حضور کارشناسان ما بهره‌مند شوند.

تعمیر کامپیوتر از راه دور

امروزه اینترنت بستر بسیار مناسبی برای ارتباط از راه دور فراهم نموده است؛ تنها کافی است که بر روی کامپیوتر خود اینترنت داشته باشید؛ یک نرم‌افزار ارتباط از راه دور نظیر anydesk را دانلود نصب کنید. کارشناسان IT می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزارها از راه دور اقدام به انجام تعمیرات نمایند. حتی درصورتی‌که مشکل سخت‌افزاری باشد از طریق تماس تصویری با اپلیکیشن هایی نظیر واتس اپ می‌توان از خدمات و مشاوره کارشناس بهره‌مند شد.

ما نیز خدمات تعمیرات و تنظیمات نرم‌افزاری را از راه دور انجام می‌دهیم. تنها کافی است نرم‌افزار anydesk یا teamviewr را بر روی سیستم خود نصب کنید..


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نصب دوربین مداربسته در مراکز پزشکی

مشکلات رایج دوربین مداربسته

خرید وفروش دوربین مداربسته در اسلامشهر

مشاوره تلفنی خدمات دوربین مداربسته

انتخاب نوع فایل بکاپ دوربین مداربسته

چرا سرویس و تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته را باید جدی گرفت؟

اهمیت سرویس دوربین مداربسته در بازه های زمانی مختلف

خدمات اورژانسی دوربین مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه

انتقال تصویر دوربین مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه

دوربین مداربسته اسلامشهر

 

 

نصب دوربین مداربسته در مراکز پزشکی

 

 

مراکز پزشکی ازجمله مراکز حساسی هستند که بایستی در آنجا دوربین‌های مداربسته نصب شود. نصب دوربین مداربسته در این مراکز می‌تواند در مواردی بسیار حیاطی باشد، برای مثال می‌دانیم که افراد بیمار به‌صورت مرتب به این مراکز مراجعه می‌کنند؛ در صورت بروز مشکل پزشکی برای این افراد در مجموعه پزشکی، مجموعه پزشکی پاسخگو خواهد بود؛ وجود دوربین‌های مداربسته در این مراکز می‌تواند قصور یا عدم قصور مجموعه پزشکی را در این مراکز نشان دهد.

نکته: قطعاً در برخی از اتاق‌های مراکز پزشکی نصب دوربین مداربسته ممنوع است؛ مانند اتاق عمل، اتاق تصویربرداری پزشکی، اتاق عمل جراحی و... .

مجموعه حامی پی سی پروژه‌های فراوانی درزمینهٔ دوربین مداربسته برای مراکز پزشکی اسلامشهر انجام داده است. فروش و نصب دوربین و انتقال تصویر دوربین مداربسته ازجمله این خدمات بوده است.

رایج‌ترین مشکلات دوربین‌های مداربسته

دوربین‌های مداربسته از تجهیزاتی هستند که امکان به وجود آمدن ایراد و خرابی در آن بالا است؛ دلیلش واضح است: دوربین‌های مداربسته از قطعات مختلف و متنوعی تشکیل‌شده‌اند. و هر قطعه خود از چندین قطعه دیگر تشکیل‌شده است. برای مثال دستگاه دی وی آر مرکزی دوربین مداربسته از دستگاهی وی آر، آداپتور و هارد تشکیل‌شده است؛ دوربین‌های مداربسته نیز برای کار کردن و ارتباط با دی وی آر به تجهیزات جانبی نظیر کابل‌ها، اتصالات BNC و اتصال برق نیاز دارند؛ حال اگر تعداد دوربین‌ها زیاد باشد بالطبع تعداد اتصالات نیز زیاد خواهد بود. همین کسرت قطعات می‌تواند احتمال بروز مشکل را افزایش دهد؛ استفاده از تجهیزات بی‌کیفیت و نصب غیراصولی نیز امکان خرابی و بروز مشکل را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

در اینجا چند ایراد و مشکل رایج دوربین‌های مداربسته را شرح می‌دهیم. کاربران دوربین مداربسته اگر اندکی فنی باشند می‌توانند خود این موارد را بررسی کرده و اقدام به تعمیر و عیب‌یابی کنند

√سوختن آداپتور دی وی آر: سوختن آداپتور دی وی آر دوربین مداربسته باعث روشن نشدن دستگاه می‌شود؛ همچنین ضعیف شدن و اصطلاحاً نیم‌سوز شدن آداپتور نیز موجب عدم انتقال برق به هارد و کار نکردن هارد می‌شود. پس اگر دیدید که دستگاه دی وی آر شما روشن نمی‌شود و یا هارد را شناسایی نمی‌کند در اولین گام آداپتور را چک کنید.

√پرپر زدن تصویر: پرپر زدن تصویر به دلیل مشکلات BNC یا کابل کواکسیال است؛ به دلیل ارزان‌تر بودن و راحت‌تر بودن تعویض BNC برای عیب‌یابی پیشنهاد می‌شود که BNC در ابتدا تعویض شود.

√نمایش خانه‌های سیاه و عدم نمایش تصاویر دوربین: این مورد به چند دلیل رخ می‌دهد؛ اولین موردی که باید مورد تست قرار بگیرد، آداپتور مرکزی دوربین‌های مداربسته است. آداپتور مرکزی که در اغلب موارد آداپتور صنعتی است را تعویض نموده و مجدد دستگاه را چک کنید.

خریدوفروش دوربین مداربسته در اسلامشهر

 

ما در حامی پی سی خریدوفروش دوربین مداربسته در اسلامشهر را انجام می‌دهیم. ما با درک نیازهای مشتریان خود گزینه‌های فراوانی برای خرید یا فروش دوربین مداربسته ارائه می‌کنیم. در زیر برخی از خدمات ما درزمینهٔ خرید یا فروش دوربین مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه ذکرشده است.

خرید دوربین‌های دست‌دوم: ما در حامی پی سی دوربین‌های مداربسته دست‌دوم مشتریان را باقیمت منصفانه خریداری می‌کنیم.

تعویض دوربین مداربسته: ما تعویض دوربین‌های مداربسته قدیمی مشتریان را با دوربین‌های نو و پیشرفته انجام می‌دهیم. بدیهی است در این شرایط مابه‌التفاوت قیمت از مشتری دریافت می‌گردد.

فروش اقساطی دوربین: ما برای مشتریان ويژه خودفروش اقساطی را انجام می‌دهیم.

نصب دوربین‌های با صرفه اقتصادی: ما در چک‌های دوربین مداربسته خود دوربین‌هایی باقیمت کم و اقتصادی داریم؛ در صورت نیاز مشتریان ارائه می‌دهیم.

فروش دوربین مداربسته دست‌دوم: برخی مشتریان به دلایل مختلف تمایل به خرید و نصب دوربین‌های مداربسته نو و آکبند ندارند؛ در صورت نیاز این مشتریان ما قادر به ارائه دوربین‌های مداربسته دست‌دوم هستیم.

فروش دوربین‌های مداربسته ماکت: برخی مشتریان تنها نیاز به نصب ماکت دوربین مداربسته دارند تا از این طریق اقدمی پیشگیرانه در جلوگیری از سرقت انجام دهند. ما فروش انواع ماکت‌های دوربین مداربسته را انجام می‌دهیم. همچنینم ا دوربین‌های مداربسته خرابی و معیوبی داریم که صرفاً کاربردی همانند ماکت دارند؛ در صورت نیاز مشتریان این دوربین‌ها ارائه می‌شود.

 

مشاوره تلفنی خدمات دوربین مداربسته

 

در برخی موارد به دلیل بعد مسافت و یا نیاز به‌سرعت بالا در سرویس‌دهی به مشتریان، امکان حضور به‌موقع در محل برای خدمات دوربین مداربسته میسر نیست؛ در این شرایط می‌توان برخی از خدمات نظیر تهیه بکاپ از دوربین را به‌صورت تلفنی انجام داد. بهترین گزینه در اینجا تماس تصویری با واتس اپ است. مشتریان می‌توانند با تماس تصویری از طریق واتس آپ با کارشناسان ما ، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

هزینه مشاوره تلفنی بسته به مدت‌زمان مشاوره بین 50 تا 200 هزار تومان است.

 

 

انتخاب نوع فایل بکاپ دوربین مداربسته

در اغلب دوربین‌های مداربسته موجود در بازار ایران، هنگام بکاپ گرفتن از فیلم های دوربین مداربسته می‌توان دو نوع فرمت را انتخاب کرد؛ خروجی با فرمت h264 و خروجی با فرمت avi. تفاوت این دو نوع فرمت در نوع و ساختار فایل خروجی و نوع پخش‌کننده فایل است. به‌صورت پیش‌فرض انتخاب بر روی h264 قرار دارد. درصورتی‌که فایل خرجی با فرمت h264 گرفته شود، نرم‌افزارهای معمولی پخش فیلم در کامپیوتر قادر به نمایش این فایل‌ها نخواهند بود؛ برای پخش فایل‌هایی با فرمت h264 باید نرم‌افزار h264palyer نصب شود.

فرمت دیگر خروجی فایل‌های دوربین مداربسته، فرمت avi است. فرمت avi فرمت جامع‌تری نسبت به سایر فرمت‌های فایل‌های ویدئو است. بسیاری از نرم‌افزارهای پخش‌کننده کامپیوتر می‌توانند این فرمت را پخش کنند. همچنین تلویزیون‌هایی که به usb مجهز هستند نیز این فرمت را پشتیبانی می‌کنند؛ بنابراین درصورتی‌که قصد گرفتن خروجی دوربین مداربسته دارید توصیه می‌شود که با پسوند avi خروجی بگیرید.

اگر ساکن اسلامشهر، چهاردانگه و هر نقطه از جاده ساوه هستید، در صورت نیاز به بکاپ از دوربین مداربسته می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و از خدمات ما بهره‌مند شوید.

چرا سرویس و تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته را باید جدی گرفت؟

دوربین‌های مداربسته تجهیزاتی هستند که به‌صورت بیست و چهار ساعت کار می‌کنند؛ این دوربین‌ها در معرض انواع شرایط آب و هوایی و محیطی قرار دارند. به دلایل مختلف ممکن است بخشی از قطعات دوربین مداربسته شما خراب شود.

نصب دوربین مداربسته تنها هزینه‌ای نیست که جهت استفاده از دوربین مداربسته می‌پردازید؛ بلکه دیر یا زود باید هزینه‌هایی برای تعمیر، تعویض قطعات و سرویس و پشتیبانی گیری نیز پرداخت کنید.

کاربران دوربین مداربسته نبایستی منتظر بروز خرابی در دوربین باشند تا با پشتیبانی تماس بگیرند؛ بله به‌شدت پیشنهاد می‌کنیم که حتماً دوربین‌های خود را در مدت‌زمان معین مورد سرویس و پشتیبانی قرار دهید. زیرا برخی از موارد خرابی دوربین‌های مداربسته در شرایط عادی قابل‌تشخیص نیست. برای مثال ممکن هست به دلیل خرابی آداپتور یا هارد دستگاه اطلاعات روی هارد ذخیره نشود. در این صورت ممکن این کاربر تا مدت‌ها متوجه خرابی نشود؛ در این شرایط معمولاً کاربر نیاز فوری به دیدن تصاویر دوربین مداربسته پیدا می‌کند و وقتی اقدام به مشاهده می‌کند متوجه می‌شود که اطلاعاتی ذخیره نشده است. در این شرایط حتی پس از پرداخت هر مبلغی نمی‌توان تصاویر را مشاهده کرد، زیرا عملاً امکان ذخیره تصاویر وجود نداشته است.همچنین ممکن خرابی یکی از تجهیزات ممکن است بر روی سایر تجهیزات نیز تأثیر گذاشته و باعث ایجاد خرابی در این تجهیزات نیز شود.

cctv camera

پس بسیار لازم و ضروری است که کسانی که اقدام به نصب دوربین‌های مداربسته می‌کنند به‌صورت ماهانه یا هفتگی اقدام به بررسی دستگاه خود کنند. درصورتی‌که افراد توانایی لازم را داشته باشند و آموزش لازم را نیز دریافت کرده باشند می‌توانند این امور را انجام دهند. در غیر این صورت باید کار را به شرکت‌ها و مجموعه‌های پشتیبانی واگذار کنند.

ما ارائه خدمات تعمیر و سرویس دوربین مداربسته در اسلامشهر را انجام می‌دهیم.

اهمیت سرویس دوربین‌های مداربسته در بازه های زمانی مشخص

دوربین‌های مداربسته از قطعات مختلفی تشکیل‌شده‌اند. همواره ممکن است به دلایلی در کارکرد صحیح این دوربین‌ها اختلال پیش آید. بسیاری ضروری است که دوربین‌های مداربسته نصب‌شده در بازه‌های زمانی مشخصی مورد بازبینی و چکاب قرار گیرند. هنگام بازبینی در صورت نیاز اقدام به سرویس و تعمیر دوربین‌های مداربسته می‌شود.

ما خدمات سرویس، تعمیر و بازرسی دوربین‌های مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه را انجام می‌دهیم.

خدمات اورژانسی دوربین مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه

در موارد فراوانی کاربران دوربین‌های مداربسته نیاز به خدمات‌رسانی فوری هستند. برای مثال خرابی دوربین‌های مداربسته در مراکز حساس نظیر پمپ‌بنزین‌ها، فروشگاه‌ها و ... نیازمند سرویس و تعمیر فوری است. همچنین برخی خدمات نظیر تهیه بکاپ از دوربین‌های مداربسته نیازمند انجام به‌صورت فوری و سریع است.

ما این‌گونه خدمات را به‌صورت کاملاً فوری و در کمترین زمان ممکن در اسلامشهر و چهاردانگه انجام می‌دهیم.

انتقال تصویر دوربین مداربسته در اسلامشهر و چهاردانگه

انتقال تصویر دوربین مداربسته از خدمات مهم دوربین‌های مداربسته است. انتقال تصویر دوربین‌های مداربسته از طریق اینترنت و شبکه‌های داخلی بر روی گوشی‌های همراه و کامپیوتر قابل انجام است. دستگاه‌های دی وی آر مختلف نرم‌افزارهای مختلفی برای انتقال تصویر دارند. هرچند برخی از مرورگرها نظیر مرورگر اینترنت اکسپلورر قادر به ارتباط با پورت 80 اغلب دستگاه‌ها دی وی آر است؛ ازاین‌رو از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر می‌توان تصاویر اغلب دستگاه‌های دی وی آر را بر روی کامپیوترهای با سیستم‌عامل ویندوز مشاهده کرد.

انتقال تصویر دوربین‌های مداربسته بهروش‌های IP،P2P و DNS قابل انجام است.

ما خدمات حرفه‌ای انتقال تصویر دوربین مداربسته را انجام می‌دهیم.

چطور نرم‌افزارهای انتقال تصویر مناسب برای دوربینمان را پیدا کنیم؟

دستگاه‌های دی وی ار مختلف، نرم‌افزارهای متفاوتی برای انتقال تصویر دارند؛ عمومی‌ترین نرم‌افزاری که می توا ن برای انتقال تصویر در کامپیوترهای با سیتم عامل ویندوز استفاده کرد، مرورگر اینترنت اکسپلورر است. تقریباً همه دوربین‌های مداربسته از پورت وب 80 استفاده می‌کنند. ازاین‌رو کاربران بااتصال فیزیکی شبکه می‌توانند با مرورگر اینترنت اکسپلورر به دستگاه وصل شده و تصاویر را مشاهده کنند. اما این روش تنها در کامپیوتر و سیستم‌های تحت ویندوز کاربرد دارد. بااین‌حال انواع دی وی ها نرم‌افزار مختلفی برای انتقال تصویر دارند. اما چطور می‌توان این نرم‌افزارها را شناسایی کرد؟ با توجه به اینکه در بیش از 80 درصد انتقال تصویرها بر روی گوشی انجام می‌شود، ما در اینجا تنها به توضیح در مورد نرم‌افزارهای موردنیاز گوشی می‌پردازیم.

خوشبختانه در دستگاه‌های دی وی آر جدید پنجره‌ای با بارکدهای مختلف ازجمله نام نرم‌افزار انتقال تصویر و لینک دانلود آن و همچنین شماره‌سریال دستگاه تعبیه‌شده است. با اسکن این بارکدها می‌توان نام نرم‌افزار انتقال تصویر را دیده و لینک دانلود را نیز دریافت کرد. اگر حتی لینک دانلود کار نکند با جستجوی نام دستگاه می‌توان آن را از گوگل پلی یا فروشگاه‌های اپلیکیشن ایرانی دانلود کرد.

اما روش دیگری برای یافتن نرم‌افزارهای انتقال تصویر وجود دارد. این روش مشاهده شماره پورت‌های موجود در دستگاه هست. دی وی آرهای مختلف از پورت‌های مختلفی برای انتقال تصویر استفاده می‌کنند. درواقع هر نرم‌افزاری نمی‌توانند از این پورت‌ها استفاده کنند و تنها نرم‌افزارهای خاصی برای هر دی وی آر هستند که می‌توانند از این پورت‌ها برای اتصال و درنهایت انتقال تصویر استفاده کنند. ما در زیر نام برخی پورت‌ها و نرم‌افزارهای موردنیاز برای انتقال تصویر با این پورت‌ها را ذکر می‌کنیم.

پورت 34567 نرم‌افزار Xmeye

پورت 36400 نرم‌افزارهای topsview و camsview

پورت 8000 نرم‌افزار IVms4500

پورت 37777 نرم‌افزار gdmss و gdmsslite

پورت‌های فراوان دیگری نیز هستند که برای استفاده از آن‌ها نرم‌افزارهای موردنیاز را باید یافته و استفاده کرد.

 لازم به ذکر است کاربران می‌توانند این پورت‌ها را تغییر دهند و پس از انجام تنظیمات لازم، با پورت‌های جدید انتقال تصویر را داشته باشند.

دوربین مداربسته اسلامشهر

دوربین‌های مداربسته از پراستفاده‌ترین تجهیزات امنیتی مورداستفاده در مراکز تجاری و مسکونی هستند. هرچقدر تعداد دوربین‌های مداربسته در سطح شهر بیشتر باشد، امنیت و بازدارندگی از جرم و جنایت نیز بیشتر خواهد بود. با درک این مورد بسیاری از افراد اقدام به خرید و نصب دوربین‌های مداربسته کرده‌اند.

برخلاف تصور اشتباه برخی از افراد، دوربین‌های مداربسته در مکان‌ها عمومی نه‌تنها باعث ایجاد محدودیت نمی‌شود بلکه امنیت را ارتقاء می‌دهد. می‌بینیم که در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان دوربین‌های مداربسته در مقیاس وسیع در شهرها نصب می‌شود.

اسلامشهر نیز از شهرهای پرجمعیت ایران است که آمار بالایی در نصب و استفاده از دوربین‌های مداربسته دارد. ما با ارائه خدمات فروش، نصب، تعمیر و انتقال تصویر دوربین مداربسته در اسلامشهر، در خدمت همشهریان اسلامشهری هستیم.


ما ارائه دهنده خدمات اورژانسی تعمیر کامپیوتر، دوربین مداربسته و خدمات طراحی سایت و سئو در کشور هستیم.